Bilgisayarda Kayıtlı Wifi Şifrelerini Görme

Herkese merhabalar,

Windows 7 -8 – 10 serilerinde kayıtlı wifi şifrelerini bulmak tam bir zulüm olduğu için bunu biraz daha basite indirgeyelim hep beraber. Öncelikle eğer ben üşenmem bilgisayarımdaki kayıtlı wifi şifrelerini programsız görmek istiyorum diyenler için anlatmaya başlıyorum.

Bilgisayarda Kayıtlı Wifi Şifrelerini Görme Programsız

İlk önce başlat menüsünü açıp arama kısmına ” cmd ”  yazıyoruz. Ve ” Komut İstemi ” ‘ne tıklıyoruz.

 

Daha sonra  1 kısmında gördüğünüz gibi konsola ” netsh wlan show profile key=clear ”  yazıp entera basıyoruz. 2 kısmında görüldüğü gibi  altta bilgisayarımızda kayıtlı olan wifilerin isimleri listeleniyor. 

Mesela Bursaspor isimli wifinin şifresini görmek istiyorum diyelim. konsola şu komutu yazıyorum : ” netsh wlan show profile name=Bursaspor key=clear ” daha sonra önüme gelen ekranda Key Content kısmının karşısındaki değer bilgisayardaki kayıtlı wifi şifresini gösterir.

1  numara komut

2 numara ise şifreyi gösteriyor.

Bilgisayardaki kayıtlı wifi şifrelerini gösteren program

 

Ben bunlarla uğraşmak istemiyorum bana bir tıkla  şifreleri göster diyorsanız onu da yaptık. Aşağıda linkini vereceğim kendi yaptığım minik program olan Wifi Şifresi Neydi v1 ile  şifreleri görmeniz için listele butonuna basmanız yetiyor.

 

Program Linki : http://s3.dosya.tc/server17/gwsvje/Wifi_Sifresi_Neydi.rar.html

Rar Şifresi : www.burakgultekin.com.tr

Virüs taraması linki : https://www.virustotal.com/#/file/002111274a580654eb9fe243fe570d4958d62888b59ccaf17cd69ef9a44138f4/detection

 

Özet
Bilgisayarda Kayıtlı Wifi Şifrelerini Görme
Article Name
Bilgisayarda Kayıtlı Wifi Şifrelerini Görme
Description
Bilgisayardaki kayıtlı wifi şifrelerini ister programsız ister programlı bir şekilde nasıl görebileceğinizi resimli bir şekilde anlattığım yazı.
Author
Publisher Name
Burak Gültekin
Publisher Logo

3 thoughts on “Bilgisayarda Kayıtlı Wifi Şifrelerini Görme

 1. Barış SEREN

  mrhb program cidden çok güzel olmuş. çok işime yaradı. ama listenenen şifreleri txt dosyasına aktarma veya sistemden çekip tekrar geri yükleme gibi bi seçenek sunsa süper olurmuş. yinede bu haliyle bile çok işime yaradı tekrar teşekkürler

  Reply
  1. BurakGultekin Post author

   merhabalar,
   yorumunuz için teşekkür ederim. şu aralar gerçekten yoğunum. fırsat bulduğumda bu tarz bir güncelleme yapmaya çalışacağım. işinize yaradığına sevindim.

   Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir